Aquapanel Uygulamaları

Belek Yapı Sistemleri, yapı malzemeleri ve sistemleri üretiminde uluslararası platformda önde gelen firmalarından Knauf ‘un bayiliği ile sadece Knauf grubunun ürettiği çimento esaslı plakalar olarak üretilen patentli markası olan Aquapanel uygulamalarında da başarılı proje teslimleri gerçekleştirmiştir.

Aquapanel, konvansiyonel örme duvar sistemlerine alternatif olarak üretilmiştir. Dış cephe sistemi, yüzme havuzu, sauna, hamam gibi nemin yüksek olduğu ıslak hacimlerde yüksek performans sağlayan, Aquapanel İç Cephe Sistemi, konvansiyonel ıslak şap sistemlerine alternatif olan, Aquapanel Zemin Sistemi ile uygulayıcılara zaman kazandıran hafif ve pratik sistemler sunmaktadır.

Belek Yapı Sistemleri, yapı malzeme üretimlerini ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, iş gücü kaynakların sürekli eğitimlerle her uygulama malzemesinde profesyonel uygulama çalışmalarıyla kendini güncelleyerek beklentileri karşılamaya devam edecektir.

Aquapanel uygulamalarında başarılı çalışmalarımızı ve referanslarımız hakkında müşteri temsilcilerimizle görüşerek bilgi alabilirsiniz.