Asma Tavan Uygulamaları

Belek Yapı Sistemleri, Asma tavan uygulamalarının tamamında global marka üretimlerini kullanmaktadır. Asma Tavan Uygulamalarımız, uluslararası standartlarda üretilen ve sıhhi tesisat ve elektrik akşamların kolayca döşenmesine ve gizlenmesine olanak sağlayan, akustik ve yangına dayanıklı özelliklere sahiptir.

Belek Yapı Sistemleri, Asma tavan uygulamaları, tesisatları gizleyerek dekoratif alanar yaratan ve sonrasında tesisata müdahale açısından kolay ve uygun sistem özelliklerine sahiptir.

Belek Yapı Sistemleri, Asma Tavan Uygulamaları, hafif olmaları, binaların taşıyıcı sistemlerine yük bindirmemeleri, depreme dayanıklı esnek yapıya sahip olmaları nedeniyle son dönem uygulamalarda tercih edilme nedenleri olmuştur.

Belek Yapı Sistemlerinin Asma Tavan uygulamalarında kullanılan ürünlerin ayrıca, yangına dayanıklı olması, ısı ve ses yalıtım şartlarını karşılayan çok yönlü sistemler içermesi, minimum miktarda aksesuarla uygulanması ve nakliye ve işçilik tasarrufuna sahip olması diğer avantajları arasında sayılabilir.

Belek Yapı Sistemlerinin sahip olduğu teknik uygulama yeterliliği ve kaliteli malzeme kullanımı, mutlak müşteri memnuniyetleri oluşturmaya devam etmektedir.

Belek Yapı Sistemleri, Asma tavan uygulamaları ve referanslarımızı, müşteri temsilcilerimizle görüşerek inceleyebilirsiniz.